Z krwi i kości

HUMAN mode: ON

Teza: skoro człowiek dowiedział się, że jest człowiekiem, a istnieje problem, należy określić naturę problemu. Człowiek wie, że jest stworzeniem z krwi i kości. Człowiek wie, że problem występuje.

Analiza: według analizy, ów problem najprawdopodobniej jest ludzki. Po przeprowadzeniu analizy okazało się, że człowiek jest człowiekiem nieszczelnym. To znaczy rannym. Z człowieka ucieka krew, która powinna być wewnątrz. Jeśli jej zabraknie człowiek nie będzie zdolny do działania/funkcjonowania. Wynik – potrzebna jest łata.

REPAIR mode: ON

Analiza: wymagana łata polega na zatamowaniu krwawienia, lub skierowaniu strumienia krwawienia z powrotem do ciała. Spośród obu rodzajów wybrana została łata w postaci zatamowania krwawienia, lub zmniejszenia ilości wydzielającego się płynu. Człowiek jest zdolny zastosować to własnoręcznie, lecz nie zbyt dokładnie i precyzyjnie. Wynik – potrzebna pomoc.

Rozwiązanie: człowiek wymagał samodzielnego opatrunku i pomocy w jego udoskonaleniu. Człowiek, przy pomocy drugiego człowieka był w stanie całkowicie zahamować krwawienie. Wynik – człowiek jest zdolny przekazać swoją krew i zdolność mechaniczną innemu człowiekowi.

USING mode: ON

Teza: człowiek zreperowany potrafi przekazać swoje zdolności mechaniczne innemu człowiekowi.

Analiza: aby używać człowieka właściwie zaleca się nie dopuszczanie do stanu potrzeby naprawiania. Należy pamiętać, że człowiek jest stworzeniem z krwi i kości i zaleca się rozważną eksploatację człowieka, lub konieczność innego człowieka zdolnego do jego naprawy.
Wynik – aby człowiek był sprawny należy zastosować pomoc innego człowieka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>